Ordinace Vyšehrad poskytuje zdravotní péči v plném rozsahu ordinačních hodin. Pouze ve středu byla ordinační doba zkrácena od 7.00 do 14.00 hodin (místo původní ordinační doby 7.00 – 18.00).

 

Návštěva ordinace je možná pouze po předchozím telefonickém nebo elektronickém objednání, ve 20-minutových intervalech tak, aby nedošlo ke zbytečnému potkávání osob v čekárně.

 

Žádáme pacienty s respiračními obtížemi, aby ordinaci vždy nejdříve telefonicky kontaktovali!

 

Do ordinace prosím přijďte s rouškou. U vstupu do ordinace Vám sestřička vydezinfikuje ruce před vstupem i před odchodem z ordinace.

V případě akutních dýchacích obtíží, ztráty čichu nebo chuti, zvýšené tělesné teploty nad 37,5°C, kdy přichází v úvahu infekce koronavirem, nás v každém případě kontaktujte telefonicky.

 

According to the releasing measures against the Covid-19 pandemic we are going to provide a full-time medical care from Monday, April 20, but only after prior telephone or electronic booking of Your appointment.

The appointments are going to be in 20-minute intervals, in order to avoid meeting of patients in our waiting room.

Entering to the office is obligatory with a face mask. The nurse will sanitize Your hands after entering and before leaving our office.

In case of a suspection of a coronavirus infection, which are acute respiratory symptoms, body temperature over 37,5°C, loss of a smell or a taste, please, contact us by phone.

 

Lékařská ordinace Vyšehrad